Wyrwała saszetkę i uciekła
Policja poszukuje młodej dziewczyny, która w poniedziałek ukradła 75-latkowi saszetkę. Do zdarzenia doszło przy ul. Kamiennej.
- (lew)
- 31.08.2010 14:56
Dziewczyna była w towarzystwie kolegi. Po wyrwaniu saszetki starszemu panu, oboje uciekli.
Poszkodowany stracił 20,30 złotych oraz dokumenty: dowód osobisty, prawo jazdy i legitymację rencisty.
Data dodania:
31.08.2010 14:56
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze