Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wyrwała saszetkę i uciekła

Policja poszukuje młodej dziewczyny, która w poniedziałek ukradła 75-latkowi saszetkę. Do zdarzenia doszło przy ul. Kamiennej.
Dziewczyna była w towarzystwie kolegi. Po wyrwaniu saszetki starszemu panu, oboje uciekli. Poszkodowany stracił 20,30 złotych oraz dokumenty: dowód osobisty, prawo jazdy i legitymację rencisty.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama