Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Sumowali sumy na zawodach w Prehoryłem

Ponad 50 wędkarzy wzięło udział w II Towarzyskich Zawodach Wędkarskich \"Święto suma”, które przeprowadzono w Prehoryłem k. Mircza.
W kategorii VIP najwięcej ryb złowił Ireneusz Wilczyński, wiceburmistrz Józefowa. Ważyły w sumie prawie 3,5 kg. Były nieznacznie cięższe od suma, którego złowił zdobywca drugiego miejsca, czyli Lucjan Pieprzowski, wiceprezes zamojskiego okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego. Trzecie miejsce w tej kategorii zajął Mariusz Bosowski, komendant Straży Granicznej w Kryłowie. W grupie seniorów pierwsze miejsce zajął Mirosław Wenek, drugi był Jerzy Kocanda, a trzeci Paweł Stańczyk. Wśród młodych wędkarzy wygrał Kacper Burdzyń. Drugie miejsce zajął Tomasz Śliz, zaś trzecie Joanna Białonoga. Zwycięzcy otrzymali puchary, nagrody i pamiątkowe dyplomy. Imprezę zorganizowali wójt gminy Mircze wraz z zamojskim okręgiem PZW.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama