Reklama
Wypadek w Źrebcach. Zginął pieszy
Jadąca oplem w kierunku Deszkowic 36-letnia mieszkanka gminy Sułów potrąciła pieszego, który szedł z naprzeciwka lewą, a więc prawidłową stroną drogi.
- (lew)
- 02.09.2010 11:09
Próba reanimacji 46-letniego mieszkańca gminy Sułów nie przyniosła rezultatu. Mężczyzna zmarł w karetce.
Choć kierująca samochodem kobieta była trzeźwa, mundurowi postanowili zatrzymać ją do wyjaśnienia w policyjnym areszcie.
Data dodania:
02.09.2010 11:09
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze