Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wypadek w Źrebcach. Zginął pieszy

Jadąca oplem w kierunku Deszkowic 36-letnia mieszkanka gminy Sułów potrąciła pieszego, który szedł z naprzeciwka lewą, a więc prawidłową stroną drogi.
Próba reanimacji 46-letniego mieszkańca gminy Sułów nie przyniosła rezultatu. Mężczyzna zmarł w karetce. Choć kierująca samochodem kobieta była trzeźwa, mundurowi postanowili zatrzymać ją do wyjaśnienia w policyjnym areszcie.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama