Głuche telefony w Hrubieszowie
Z powodu wyładowań atmosferycznych, we wtorek uszkodzona została centrala telefoniczna w Hrubieszowie. Komunikacja z Urzędem Miasta, komisariatem policji i domem kultury została mocno utrudniona.
- (luk)
- 08.09.2010 13:23
Usterki w policji i domu kultury zostały już naprawione, jednak w Urzędzie Miasta telefony nadal nie działają.
Nad Hrubieszowem burza przeszła we wtorek rano. Firma telekomunikacyjna, która naprawia szkody zapewnia, że jeszcze dziś wszystko wróci do normy.
Data dodania:
08.09.2010 13:23
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze