Huta Szumy: Złodziej za ladą, czyli kradzież w sklepie spożywczym
Na 2 tys. zł oszacował swoje straty 46-latek z gminy Susiec. Mężczyzna jest właścicielem sklepu spożywczego w Hucie Szumy, w którym doszło do włamania.
- (ak)
- 10.09.2010 09:12
Łupem złodzieja padło kilka zgrzewek piwa, papierosy i słodycze. Póki co, sprawca pozostaje nieznany.
– Wiemy tylko, że przeciął kłódki w drzwiach i w ten sposób dostał się do środka – mówi Andrzej Piwko z tomaszowskiej policji, która teraz usiłuje namierzyć złodziejaszka.
Data dodania:
10.09.2010 09:12
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze