Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Huta Szumy: Złodziej za ladą, czyli kradzież w sklepie spożywczym

Na 2 tys. zł oszacował swoje straty 46-latek z gminy Susiec. Mężczyzna jest właścicielem sklepu spożywczego w Hucie Szumy, w którym doszło do włamania.
Łupem złodzieja padło kilka zgrzewek piwa, papierosy i słodycze. Póki co, sprawca pozostaje nieznany. – Wiemy tylko, że przeciął kłódki w drzwiach i w ten sposób dostał się do środka – mówi Andrzej Piwko z tomaszowskiej policji, która teraz usiłuje namierzyć złodziejaszka.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama