Diecezjalne dożynki w Krasnobrodzie
W niedzielę w Krasnobrodzie odbędzie się Diecezjalne Święto Plonów.
- (ak)
- 10.09.2010 09:36
Najpierw delegacje z wieńcami spotkają się przy Kaplicy Objawień na Wodzie 9godz. 10).
Stąd przejdą na plac kościelny, gdzie o godz. 11 rozpocznie się koncert zespołu \"Wójtowianie”. Po jego zakończeniu (godz. 12) orkiestra z Krasnobrodu odegra Hejnał Maryjny, a wszystkich zgromadzonych uroczyście powita kustosz sanktuarium.
Później rozpocznie się msza św., którą poprowadzi ks. Mariusz Leszczyński, biskup pomocniczy diecezji zamojsko-lubaczowskiej.
Na koniec przy dawnym Urzędzie Gminy planowane są występy zespołów i kapel ludowych oraz wystawy rolnicze i sztuki ludowej.
Data dodania:
10.09.2010 09:36
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze