Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Dziś kończy się w Zamościu Festiwal im. Marka Grechuty

Czwarty Festiwal Kultury im. Marka Grechuty powoli przechodzi do historii. Impreza zakończy się dziś wieczorem. Trwa od piątku.
Pierwszego z festiwalowych wieczorów piosenki pochodzącego z Zamościa artysty śpiewali laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego poświęconego Markowi Grechucie. W sobotę, na Rynku Wielkim można było posłuchać m.in. utworów z musicalu \"Szalona lokomotywa”. Z towarzyszeniem Orkiestry Symfonicznej pod dyrekcją Tadeusza Wicherka wystąpił m.in. Marcin Różycki z Lublina. Ostatnia odsłona tegorocznego festiwalu dziś wieczorem. Występąpią gwiazdy jeszcze większego formatu, m.in. Marta Bizoń, Olga Bończyk, Beata Rybotycka i Krzysztof Tyniec. Poczatek koncertu o godz. 20.30.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama