\"Pijana łada\" na granicy w Hrebennem. Ukraiński kierowca miał ponad 3 promile
Ponad 3 promile alkoholu miał w swoim organizmie 39-letni obywatel Ukrainy zatrzymany przez pograniczników na terenie przejścia granicznego w Hrebennem.
- (lew)
- 15.09.2010 11:10
Uwagę funkcjonariusza Straży Granicznej prowadzącego odprawę paszportową przykuła łada, której kierowca podjeżdżając w kolejce oczekujących na odprawę podróżnych trzy razy uderzył w poprzedzające go auto.
Uniemożliwiono mu dalsze prowadzenie pojazdu. Alkomat wskazał ponad 3 promile.
– Nietrzeźwy kierowca został zatrzymany, zaś w przedmiotowej sprawie wszczęto postępowanie przygotowawcze, które przekazano do dalszego prowadzenia policji – informuje chor. Dariusz Sienicki z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej w Chełmie.
Data dodania:
15.09.2010 11:10
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze