Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

\"Pijana łada\" na granicy w Hrebennem. Ukraiński kierowca miał ponad 3 promile

Ponad 3 promile alkoholu miał w swoim organizmie 39-letni obywatel Ukrainy zatrzymany przez pograniczników na terenie przejścia granicznego w Hrebennem.
Uwagę funkcjonariusza Straży Granicznej prowadzącego odprawę paszportową przykuła łada, której kierowca podjeżdżając w kolejce oczekujących na odprawę podróżnych trzy razy uderzył w poprzedzające go auto. Uniemożliwiono mu dalsze prowadzenie pojazdu. Alkomat wskazał ponad 3 promile. – Nietrzeźwy kierowca został zatrzymany, zaś w przedmiotowej sprawie wszczęto postępowanie przygotowawcze, które przekazano do dalszego prowadzenia policji – informuje chor. Dariusz Sienicki z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej w Chełmie.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama