Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Okradziono zamojskie zoo

Policja szuka złodzieja, który grasował ostatnio na terenie ogrodu zoologicznego w Zamościu. Na szczęście, jego łupem nie padło żadne ze zwierząt.
Z terenu ogrodu zoologicznego przy ul. Szczebrzeskiej, gdzie obecnie trwa pierwszy etap modernizacji, ktoś ukradł aluminiowe elementy rusztowania oraz imadło hydrauliczne. Poszkodowana firma z Lublina oszacowała straty na prawie 3 tys. złotych, policja szuka sprawców kradzieży.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama