Reklama
Biłgoraj: Pijany pieszy na pasach wpadł pod daewoo
Przekraczał przejście dla pieszych kompletnie pijany i w dodatku na czerwonym świetle. Mowa o 78-letnim mieszkańcu Biłgoraja, którego potrąciła daewoo lanosem 20-letnia mieszkanka gminy Frampol.
- (lew)
- 16.09.2010 10:26
Pieszy z obrażeniami kręgosłupa został przetransportowany do szpitala.
W organizmie miał 1,2 promila alkoholu.
Do wypadku doszło w środę przed godz. 16 ma skrzyżowaniu ul. Kościuszki z Lubelską.
Data dodania:
16.09.2010 10:26
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze