Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Biłgoraj: Pijany pieszy na pasach wpadł pod daewoo

Przekraczał przejście dla pieszych kompletnie pijany i w dodatku na czerwonym świetle. Mowa o 78-letnim mieszkańcu Biłgoraja, którego potrąciła daewoo lanosem 20-letnia mieszkanka gminy Frampol.
Pieszy z obrażeniami kręgosłupa został przetransportowany do szpitala. W organizmie miał 1,2 promila alkoholu. Do wypadku doszło w środę przed godz. 16 ma skrzyżowaniu ul. Kościuszki z Lubelską.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama