Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wypadek w Bełżcu, trzy osoby w szpitalu

Trzy osoby trafiły do szpitala w wyniku wypadku w Bełżcu na drodze krajowej nr 17
Około godz. 19 w miejscowości Bełżec w powiecie tomaszowskim zderzyły się renault z polonezem. Do szpitala trafiły trzy osoby. Według wstępnych ustaleń policji jeden z pojazdów wymusił pierwszeństwo przejazdu. Ruchem wahadłowym na K-17 kierują policjanci.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama