Reklama
Wypadek w Bełżcu, trzy osoby w szpitalu
Trzy osoby trafiły do szpitala w wyniku wypadku w Bełżcu na drodze krajowej nr 17
- łm
- 16.09.2010 19:40
Około godz. 19 w miejscowości Bełżec w powiecie tomaszowskim zderzyły się renault z polonezem. Do szpitala trafiły trzy osoby. Według wstępnych ustaleń policji jeden z pojazdów wymusił pierwszeństwo przejazdu.
Ruchem wahadłowym na K-17 kierują policjanci.
Data dodania:
16.09.2010 19:40
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze