Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tomaszów Lubelski: Telefon wrócił do właścicielki po dwóch miesiącach

Policja ustaliła w czwartek sprawcę kradzieży telefonu komórkowego oraz pasera.
Wartą 1 tys. złotych komórkę 61-letnia mieszkanka gminy Tomaszów Lubelski straciła jeszcze w lipcu. Mundurowi ustalili, że za kradzieżą stoi 54-letni tomaszowianin, który odsprzedał później aparat 28-letniemu znajomemu. Telefon wrócił do właścicielki, sprawcy odpowiedzą za kradzież przed sądem.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama