Reklama
Trzeba posprzątać po kampanii wyborczej
Jedni już wygrali i zaczęli rządzić w samorządach. Inni nie przypadli do gustu wyborcom i musieli pogodzić się z porażką. Jedni i drudzy powinni po sobie posprzątać.
- Bogdan Nowak, MM Zamość
- 10.12.2010 10:45
Tymczasem Zamość nadal obwieszony jest plakatami kandydatów do rady miasta, powiatu i województwa.
Wiszą one nadal niemal ma każdym słupie ogłoszeniowym. Z tym jest pół biedy. Gorzej, że można je także oglądać na parkanach, płotach i słupach.
Jak ten problem zostanie rozwiązany? Czytaj na MM Zamość: Kandydacie, weź się za porządki
Data dodania:
10.12.2010 10:45
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze