Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Osiedle Powiatowa w Zamościu płynie. Woda podtapia domy

Roztopy narobiły problemów na zamojskim osiedli Powiatowa. Mieszkańcy skarżą się, że zalewa ich woda, a urzędnicy ignorują.
Mieszkańcy zamojskiego osiedla Powiatowa boją się o swój dobytek. Woda, która gromadzi się na ulicach i w zagłębieniach podtapia ich domy. Od miesięcy błagają magistrat o interwencje. Do ich próśb przyłączyła się Marta Pfeifer, miejscowa radna (PO). Na razie bez skutku. Jak wygląda sytuacja na tym osiedlu? Czytaj na MM Zamość: Osiedle Powiatowa pływa

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama