Osiedle Powiatowa w Zamościu płynie. Woda podtapia domy
Roztopy narobiły problemów na zamojskim osiedli Powiatowa. Mieszkańcy skarżą się, że zalewa ich woda, a urzędnicy ignorują.
- Bogdan Nowak, MM Zamość
- 10.12.2010 11:42
Mieszkańcy zamojskiego osiedla Powiatowa boją się o swój dobytek. Woda, która gromadzi się na ulicach i w zagłębieniach podtapia ich domy.
Od miesięcy błagają magistrat o interwencje. Do ich próśb przyłączyła się Marta Pfeifer, miejscowa radna (PO). Na razie bez skutku.
Jak wygląda sytuacja na tym osiedlu? Czytaj na MM Zamość: Osiedle Powiatowa pływa
Data dodania:
10.12.2010 11:42
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze