Reklama
Obchody rocznicy wysiedleń w Płoskiem
Uroczystości zaplanowano na niedzielę. Mieszkańcy Płoskiego będą obchodzić 68 rocznicę hitlerowskich wysiedleń tej miejscowości.
- (bn)
- 10.12.2010 13:51
To będzie wzruszająca uroczystość. Obchody rozpoczną się o godz. 12.
Więcej o rocznicowych uroczystościach i wysiedleniach na Zamojszczyźnie na MM Zamość: Musieli opuścić swoje domy
Data dodania:
10.12.2010 13:51
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze