Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Policjanci z Zamościa i Tomaszowa Lubelskiego oddawali krew dla Angeliki Żelazko

Dziewczynka choruje na raka. Potrzebuje pomocy. Krew dla niej zdecydowali się oddać policjanci z Zamościa i Tomaszowa Lubelskiego.
W środę blisko 40 mundurowych i pracowników cywilnych zamojskiej komendy honorowo oddało 13 litrów ratującego życie płynu. Wcześniej podobna akcja odbyła się też w Tomaszowie Lubelskim. Więcej na ten temat na MM Zamość: Pomogli chorej na raka dziewczynce

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama