Zamojska \"Generałówka\" na sprzedaż
Ta wyjątkowa kamienica ma pecha do inwestorów. Ale może to się zmieni. Miasto Zamość ogłosiło kolejny przetarg na jej sprzedaż.
- Bogdan Nowak, MM Zamość
- 16.12.2010 12:45
– Jest duże zainteresowanie tym zabytkiem – zapewnia Tomasz Kossowski, wiceprezydent Zamościa. – Wiele osób o tę kamienicę pyta, zbiera informacje. Ilu inwestorów jednak stanie do przetargu? To się dopiero okaże pod koniec grudnia.
Więcej na ten temat na MM Zamość: Dla nabywców będą ulgi
Data dodania:
16.12.2010 12:45
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze