Lodowisko pod Ratuszem w Zamościu już działa
Był lekki poślizg, ale ślizgawka pod zamojskim Ratuszem w końcu ruszyła.
- (bn)
- 16.12.2010 13:05
Mieszkańcy Hetmańskiego Grodu tłumnie podbijają lodową taflę. Całymi rodzinami kręcą piruety, ścigają się, albo trwożliwe drepczą przy bandzie.
Zdjęcia z lodowiska na MM Zamość: Zamościanie bawią się na lodzie
Data dodania:
16.12.2010 13:05
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze