Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Lodowisko pod Ratuszem w Zamościu już działa

Był lekki poślizg, ale ślizgawka pod zamojskim Ratuszem w końcu ruszyła.
Mieszkańcy Hetmańskiego Grodu tłumnie podbijają lodową taflę. Całymi rodzinami kręcą piruety, ścigają się, albo trwożliwe drepczą przy bandzie. Zdjęcia z lodowiska na MM Zamość: Zamościanie bawią się na lodzie

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama