Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zamość: Paczka z marihuaną

Za posiadanie narkotyków odpowie przed sądem 17-letni mieszkaniec Zamościa. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.
W czwartek wieczorem policjanci postanowili wylegitymować grupę młodych osób, która przebywała na klatce schodowej jednego z bloków przy ul. Wojska Polskiego w Zamościu Na widok mundurowych jeden z nastolatków odrzucił w stronę piwnicy paczkę po papierosach. Nie była jednak pusta: w środku znaleziono 9,49 g suszu konopi indyjskich oraz szklaną lufkę. 17-letni mieszkaniec Zamościa noc spędził w policyjnym areszcie.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama