Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zagrali koncert, by upamiętnić nieżyjącego muzyka

Na deskach zamojskiej restauracji \"Sarmacka\" wystąpiły m.in. Zespoły \"Izba przyjęć\",,Mister&Mister\", \"Remington\" oraz Kazek Baca. Koncert zorganizowano w hołdzie nieżyjącemu muzykowi.
To było wzruszające, męskie pożegnanie. Kilkunastu zamojskich muzyków uczciło pamięć zmarłego niedawno Artura Rosy \"Śmigło”. Jak podkreślają był on ich przyjacielem i prawdziwą legendą zamojskiej sceny muzycznej. Więcej informacji i zdjęć z koncertu na MM Zamość: Grali dla Śmigły

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama