Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Dwukrotna wpadka pijanego kierowcy w Tomaszowie Lubelskim

W ciągu trzech godzin 24-latek dwa razy został zatrzymany przez policjantów. Za każdym razem siedział za kierownicą samochodu pijany. Najpierw miał 2,5, a potem 2,24 promila alkoholu w organizmie.
Pijany kierowca nie posiadał prawa jazdy. Teraz grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna i zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na kilka lat.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama