Reklama
Dwukrotna wpadka pijanego kierowcy w Tomaszowie Lubelskim
W ciągu trzech godzin 24-latek dwa razy został zatrzymany przez policjantów. Za każdym razem siedział za kierownicą samochodu pijany. Najpierw miał 2,5, a potem 2,24 promila alkoholu w organizmie.
- (bn)
- 20.12.2010 11:34
Pijany kierowca nie posiadał prawa jazdy. Teraz grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna i zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na kilka lat.
Data dodania:
20.12.2010 11:34
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze