Tłumy zamościan wzięły udział w wigilii na Rynku Wielkim
Na stołach pojawiło się mnóstwo wigilijnych potraw, a wokół nich zgromadziły się tłumy mieszkańców Zamościa. Piąta zamojska wigilia przeszła już do historii.
- Bogdan Nowak, MM Zamość
- 20.12.2010 10:12
To tradycyjne świąteczne spotkanie zorganizowali jak co roku zamojscy restauratorzy, piekarze i cukiernicy.
Relacja z zamojskiej wigilii na MM Zamość: Spotkanie przy świątecznych stołach
Data dodania:
20.12.2010 10:12
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze