Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tłumy zamościan wzięły udział w wigilii na Rynku Wielkim

Na stołach pojawiło się mnóstwo wigilijnych potraw, a wokół nich zgromadziły się tłumy mieszkańców Zamościa. Piąta zamojska wigilia przeszła już do historii.
To tradycyjne świąteczne spotkanie zorganizowali jak co roku zamojscy restauratorzy, piekarze i cukiernicy. Relacja z zamojskiej wigilii na MM Zamość: Spotkanie przy świątecznych stołach

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama