Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Złapali włamywaczy na gorącym uczynku

Tomaszowscy policjanci zatrzymali 19-latka i 23-latka, którzy włamali się do jednego z niezamieszkałych domów. Ukradli m.in. patelnię i wyposażenie łazienki.
Policja złapała ich chwilę po włamaniu, niemal na gorącym uczynku. Okazało się, że ci sami sprawcy okradli wcześniej magazyn w Kolonii Łaszczówka (zabrali m.in. trzy telewizory). Teraz grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama