Reklama
Złapali włamywaczy na gorącym uczynku
Tomaszowscy policjanci zatrzymali 19-latka i 23-latka, którzy włamali się do jednego z niezamieszkałych domów. Ukradli m.in. patelnię i wyposażenie łazienki.
- (bn)
- 20.12.2010 11:32
Policja złapała ich chwilę po włamaniu, niemal na gorącym uczynku.
Okazało się, że ci sami sprawcy okradli wcześniej magazyn w Kolonii Łaszczówka (zabrali m.in. trzy telewizory).
Teraz grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.
Data dodania:
20.12.2010 11:32
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze