Wybory w gminie Komarów Osada nieważne? Protest wyborczy w sądzie
Komisarz wyborczy w Zamościu domaga się unieważnienia wyników wyborów w gminie Komarów-Osada. Popiera tym samym protest Adama Kozaczyńskiego, który chciał wystartować w wyborach bezpośrednich na wójta, ale odmówiono mu rejestracji.
- Leszek Wójtowicz
- 04.01.2011 13:45

Więcej na ten temat na MM Zamość: Będą wybory po wyborach?
Data dodania:
04.01.2011 13:45
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze