Radni PiS poskarżyli się wojewodzie na uchwałe Rady Miasta Zamość
Stworzyli w RM najliczniejszy klub, ale żaden z przedstawicieli PiS nie został przewodniczącym, ani wiceprzewodniczącym. Dostali miejsca w komisjach stałych, ale nie takie, jakie ich interesowały
- Bogdan Nowak
- 05.01.2011 13:21
Dlatego rozżaleni radni Prawa i Sprawiedliwości z zamościa zaskarżyli do wojewody uchwałę. O co chodzi?
Czytaj na MM Zamość: PiS uważa, że RM złamała przepisy
Data dodania:
05.01.2011 13:21
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze