Reklama
Nadrzecze: Zderzenie busa z ciężarówką
Siedem osób przewiezionych do szpitala, w tym cztery z obrażeniami ciała. To bilans wypadku do którego doszło w miejscowości Nadrzecze.
- (dudi)
- 07.01.2011 18:18
Wypadek wydarzył się po godz. 11 na drodze W-835. - Kierujący mercedesem busem, przewożącym pasażerów, po wyjściu z zakrętu zjechał na przeciwny pas i zderzył się ze Skanią – wyjaśnia dyżurny z Komendy Wojewódzkim Policji w Lublinie.
Siedem osób trafiło do szpitala, w tym cztery z obrażeniami. – To złamania nosa, zwichnięcie biodra czy złamanie kości dłoni – tłumaczy dyżurny.
Kierujący samochodami byli trzeźwi.
Odcinek drogi od Biłgoraja do Frampola był zamknięty przez kilka godzin. Policjanci wyznaczyli objazdy przez Szczebrzeszyn.
Data dodania:
07.01.2011 18:18
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze