Solary grzeją wodę w Zamościu. Opłaty spadły o 30 procent
Te inwestycje kosztowały grube miliony i spółdzielcy z Zamościa odczuli to na własnej skórze. Ale dzięki kolektorom słonecznym już spadły koszty podgrzania wody.
- Bogdan Nowak
- 07.01.2011 13:22
– Wiele osób było przeciwnych montażowi kolektorów słonecznych – mówi pani Anna, mieszkanka jednego z bloków na os. Monte Cassino. – Bo ich montaż i inne remonty wiązały się z podniesieniem składek remontowych nawet o 3 zł za każdy metr. To dużo. Na razie mam mieszane uczucia. Będę się cieszyła, jeśli opłaty za grzanie spadną…
Więcej o tej inwestycji na MM Zamość: Solary grzeją i dają oszczędności
Data dodania:
07.01.2011 13:22
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze