Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Solary grzeją wodę w Zamościu. Opłaty spadły o 30 procent

Te inwestycje kosztowały grube miliony i spółdzielcy z Zamościa odczuli to na własnej skórze. Ale dzięki kolektorom słonecznym już spadły koszty podgrzania wody.
– Wiele osób było przeciwnych montażowi kolektorów słonecznych – mówi pani Anna, mieszkanka jednego z bloków na os. Monte Cassino. – Bo ich montaż i inne remonty wiązały się z podniesieniem składek remontowych nawet o 3 zł za każdy metr. To dużo. Na razie mam mieszane uczucia. Będę się cieszyła, jeśli opłaty za grzanie spadną… Więcej o tej inwestycji na MM Zamość: Solary grzeją i dają oszczędności

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama