Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Sąd ogłosił upadłość PKS Zamość

Wierzyciele upomnieli się o swoje należności i prezes zamojskiego PKS uznał, że najlepszym rozwiązaniem będzie ogłoszenie upadłości firmy. Tak też się stało.
Co będzie się teraz działo w spółce? – Ogłosimy przetarg na sprzedaż dworca – zapowiada prezes PKS Wiesław Fik. Więcej o sytuacji w zamojskim PKS na MM Zamość: Dworzec pójdzie pod młotek. Związkowcy są wściekli

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama