Sąd ogłosił upadłość PKS Zamość
Wierzyciele upomnieli się o swoje należności i prezes zamojskiego PKS uznał, że najlepszym rozwiązaniem będzie ogłoszenie upadłości firmy. Tak też się stało.
- Bogdan Nowak
- 07.01.2011 16:43
Co będzie się teraz działo w spółce? – Ogłosimy przetarg na sprzedaż dworca – zapowiada prezes PKS Wiesław Fik.
Więcej o sytuacji w zamojskim PKS na MM Zamość: Dworzec pójdzie pod młotek. Związkowcy są wściekli
Data dodania:
07.01.2011 16:43
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze