Reklama
Znalazł zwłoki mężczyzny na środku pola
45-letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego stracił przytomność i zasłabł na środku pola. Leżącego mężczyznę zauważyła przypadkowa osoba.
- jotem
- 23.02.2011 08:28

Mundurowi zgłoszenie otrzymali we wtorek rano. – 45-latek był chory na serce. Wezwany na miejsce lekarz stwierdził zgon – informuje mł.asp. Ireneusz Stromidło z Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim.
Prawdopodobną przyczyną śmierci była choroba serca, ale policjanci nie wykluczają także wychłodzenia organizmu. Wątpliwości rozwieje sekcja zwłok.
Data dodania:
23.02.2011 08:28
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze