Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Znalazł zwłoki mężczyzny na środku pola

45-letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego stracił przytomność i zasłabł na środku pola. Leżącego mężczyznę zauważyła przypadkowa osoba.
Znalazł zwłoki mężczyzny na środku pola
Wezwany na miejsce lekarz stwierdził zgon (fot. Archiwum)
Mundurowi zgłoszenie otrzymali we wtorek rano. – 45-latek był chory na serce. Wezwany na miejsce lekarz stwierdził zgon – informuje mł.asp. Ireneusz Stromidło z Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim. Prawdopodobną przyczyną śmierci była choroba serca, ale policjanci nie wykluczają także wychłodzenia organizmu. Wątpliwości rozwieje sekcja zwłok.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama