Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zamość: Zobaczył pijanego za kierownicą. Zabrał mu kluczyki

Kiedy zobaczył, że pijany siada za kierownicą, wezwał policję. A zanim mundurowi dopadli nietrzeźwego kierowcę, 33-latek pojechał za nim i zabrał mu kluczyki.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama