Zamość: Zobaczył pijanego za kierownicą. Zabrał mu kluczyki
Kiedy zobaczył, że pijany siada za kierownicą, wezwał policję. A zanim mundurowi dopadli nietrzeźwego kierowcę, 33-latek pojechał za nim i zabrał mu kluczyki.
- (lew)
- 08.03.2011 09:08
Data dodania:
08.03.2011 09:08
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze