Reklama
Jazda na dwóch gazach i dwóch kółkach kończy się w... więzieniu
Na wsi pijany rowerzysta to nie wstyd, to norma...A przecież tacy użytkownicy dróg też stwarzają zagrożenie. I coraz częściej kończą za kratkami
- Leszek Wójtowicz
- 09.03.2011 14:47
Data dodania:
09.03.2011 14:47
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze