Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Jazda na dwóch gazach i dwóch kółkach kończy się w... więzieniu

Na wsi pijany rowerzysta to nie wstyd, to norma...A przecież tacy użytkownicy dróg też stwarzają zagrożenie. I coraz częściej kończą za kratkami

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama