Policjanci znaleźli w radiowozie portfel z 3 tys. zł
Portfel na tylnym siedzeniu radiowozu, a w nim prawie 3 tys. złotych. To zobaczyli hrubieszowscy policjanci, którzy dziś rano pełnili służbę w Teratynie.
- 09.03.2011 14:09
Chcieli oddać zgubę właścicielowi, więc musieli się skontaktować ze wszystkimi skontrolowanymi tego ranka kierowcami. Udało się.
Data dodania:
09.03.2011 14:09
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze