Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Policjanci znaleźli w radiowozie portfel z 3 tys. zł

Portfel na tylnym siedzeniu radiowozu, a w nim prawie 3 tys. złotych. To zobaczyli hrubieszowscy policjanci, którzy dziś rano pełnili służbę w Teratynie.
Chcieli oddać zgubę właścicielowi, więc musieli się skontaktować ze wszystkimi skontrolowanymi tego ranka kierowcami. Udało się.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama