Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Nie będzie już opłat za wjazd na parking przy szpitalu \"papieskim\" w Zamościu

3 złote trzeba było od półtora roku płacić za każdą godzine postoju na parkingu zamojskiego szpitala \"papieskiego\". Dyrekcja placówki robi prezent pacjentom. od poniedziałku wjazd będzie za darmo.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama