Nie będzie już opłat za wjazd na parking przy szpitalu \"papieskim\" w Zamościu
3 złote trzeba było od półtora roku płacić za każdą godzine postoju na parkingu zamojskiego szpitala \"papieskiego\". Dyrekcja placówki robi prezent pacjentom. od poniedziałku wjazd będzie za darmo.
- Leszek Wójtowicz
- 10.03.2011 14:51
Data dodania:
10.03.2011 14:51
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze