Reklama
Bez kanalizacji bloki na os. Planty nadal będą zalewane
To trwa już kilkanaście lat i nie wygląda na to, żeby szybko miało się zmienić. Kilka bloków na osiedlu Planty w Zamościu jest regularnie podtapianych.
- Bogdan Nowak
- 11.03.2011 08:37
Data dodania:
11.03.2011 08:37
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze