Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Bez kanalizacji bloki na os. Planty nadal będą zalewane

To trwa już kilkanaście lat i nie wygląda na to, żeby szybko miało się zmienić. Kilka bloków na osiedlu Planty w Zamościu jest regularnie podtapianych.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama