Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Majdan Sopocki: Pijany wjechał do rowu, a potem uciekł z auta

W miejscowości Majdan Sopocki pijany kierowca wjechał do rowu i uciekł z miejsca zdarzenia. Dwie pasażerki trafiły do szpitala.
22-letni mężczyzna, kierujący volkswagenem golfem wjechał do rowu i uciekł z miejsca zdarzenia. W wypadku ucierpiały dwie pasażerki w wieku 13 i 17 lat, które zostały przetransportowane do szpitala na obserwację. Sprawca wypadku, mieszkaniec gm. Susiec po około 40 minutach powrócił na miejsce zdarzenia. Policjanci sprawdzili jego stan trzeźwości. Okazało się, że miał w organizmie prawie 2,5 promila alkoholu.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama