Majdan Sopocki: Pijany wjechał do rowu, a potem uciekł z auta
W miejscowości Majdan Sopocki pijany kierowca wjechał do rowu i uciekł z miejsca zdarzenia. Dwie pasażerki trafiły do szpitala.
- kwp, dudi
- 13.03.2011 11:43
22-letni mężczyzna, kierujący volkswagenem golfem wjechał do rowu i uciekł z miejsca zdarzenia.
W wypadku ucierpiały dwie pasażerki w wieku 13 i 17 lat, które zostały przetransportowane do szpitala na obserwację. Sprawca wypadku, mieszkaniec gm. Susiec po około 40 minutach powrócił na miejsce zdarzenia.
Policjanci sprawdzili jego stan trzeźwości. Okazało się, że miał w organizmie prawie 2,5 promila alkoholu.
Data dodania:
13.03.2011 11:43
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze