Reklama
Biłgorajskie: Szczęśliwy finał poszukiwań 37-latka
Wyszedł z domu i długo nie wracał. Żona 37-letniego mieszkańca powiatu zawiadomiła więc policje. Poszukiwania chorego na schizofrenie mężczyzny trwały kilka godzin. Udało się go odnaleźć.
- (ak)
- 14.03.2011 10:27
Poszukiwania prowadzone były na terenie między wsiami Ignatówka i Żeleńsko. Rozpoczęły się ok. godz. 15 w niedzielę. Zakończyły ponad 4 godziny później.
– Zaginiony sam wyszedł z lasu po tym, jak odpalona została raca świetlna – informuje Milena Wardach, rzeczniczka biłgorajskiej policji.
37-latek czuł się dobrze. Wrócił do domu.
Data dodania:
14.03.2011 10:27
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze