Zoo w Zamościu ma nowych mieszkańców: pantery i legwany
Przybywa zwierzaków w zamojskim ogrodzie zoologicznym. Niedawno zamieszkały tam pantery cejlońskie i legwany kubańskie. A dyrekcja zoo już rozgląda się za nowymi okazami.
- Leszek Wójtowicz
- 30.03.2011 16:00
Data dodania:
30.03.2011 16:00
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze