Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Pirat pędził audi 209 km/h. Bez prawa jazdy

Policjanci z tomaszowskiej drogówki zatrzymali pędzącego 209 km/h kierowcę audi. Nie miał prawa jazdy, bo stracił je wcześniej za przekroczenie limitu punktów karnych.
Kierowcą okazał się nim 26-letni mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego. Funkcjonariusze ustalili, że ma on już zatrzymane prawo jazdy za przekroczenie dozwolonej liczby punktów karnych. Do zdarzenia doszło na krajowej \"17” pomiędzy miejscowościami Lubycza Królewska–Potoki. Policjanci z tomaszowskiej drogówki zauważyli pędzący z wielką prędkością osobowe audi. Natychmiast ruszyli w pościg. Na drodze z ograniczeniem prędkości do 90 km/h, policyjny radar wskazał 209 km/h. Po kilku minutach zatrzymali kierującego Audi A6. 26-latek otrzymał mandat w wysokości 500 złotych i 10 punktów karnych.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama