Reklama
Znowu ukrzyżują Chrystusa. Misterium Męki Pańskiej w Zamościu
Wszystko zaczęło się w 2007 roku podczas pielgrzymki do Ziemi Świętej. Wtedy młody wikariusz z parafii Świętej Bożej Opatrzności pomyślał, że warto na Karolówce zorganizować przedstawienie i postawił na działającą przy parafii Grupę Teatralną \"Warto\". Trwają próby do kolejnego misterium
- Leszek Wójtowicz
- 01.04.2011 07:24
Data dodania:
01.04.2011 07:24
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze