Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Policja złapała złodziei krawężników

Ładowali betonowe krawężniki na samochó i wtedy złapała ich policja. Dwóch złodziei wprost z ulicy Kilińskiego trafiło dzisiaj w nocy do policyjnego aresztu.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama