Policja złapała złodziei krawężników
Ładowali betonowe krawężniki na samochó i wtedy złapała ich policja. Dwóch złodziei wprost z ulicy Kilińskiego trafiło dzisiaj w nocy do policyjnego aresztu.
- (lew)
- 05.04.2011 10:28
Data dodania:
05.04.2011 10:28
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze