Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zwierzyniec: Monitoring i darmowy internet dla turystów

Pieniądze na inwestycję da UE, trochę dołożą też władze zwierzyńca. Dzięki temu turyści odwiedzający miasteczko będą mogli korzystać z dostępu do bezpłatnego internetu. Będzie także 16 kamer monitoringu i jeden infokiosk.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama