Reklama
Zwierzyniec: Monitoring i darmowy internet dla turystów
Pieniądze na inwestycję da UE, trochę dołożą też władze zwierzyńca. Dzięki temu turyści odwiedzający miasteczko będą mogli korzystać z dostępu do bezpłatnego internetu. Będzie także 16 kamer monitoringu i jeden infokiosk.
- (ak)
- 07.04.2011 09:12
Data dodania:
07.04.2011 09:12
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze