Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Hrubieszów: Włamywali się do sklepów. Policja ich zatrzymała

Policjanci zatrzymali czterech sprawców kradzieży z włamaniem do dwóch hrubieszowskich sklepów spożywczo-przemysłowych. Dwóch 16-latków, 17-latek oraz ich 20-letni kompan przyznali sie do winy.
Hrubieszów: Włamywali się do sklepów. Policja ich zatrzymała
Do pierwszego włamania doszło w sobotę w sklepie przy ul. Polnej (Archiwum)
Za każdym razem wyłamywali drzwi wejściowe. Kradli artykuły spożywcze i chemiczmne, papierosy oraz alkohol. Zaczęło sie w sobotę w nocy od włamania do sklepu przy ul. Polnej. Dwie doby później sprawcy ponownie odwiedzili tę placówkę, a ostatniego skoku dokonali w nocy z wtorku na środę, włamując sie do sklepu przy ul. Żeromskiego. Poszkodowani oszacowali straty na 7,5 tys. złotych. Funkcjonariusze zatrzymali w środę sprawców. – Odzyskano część utraconego mienia – informuje Edyta Krystkowiak, rzecznik prasowy hrubieszowskiej policji. Starszym złodziejaszkom grozi do 10 lat pozbawienia wolności, 16-latkowie będą musieli się tłumaczyć się przed sądem rodzinnym.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama