Poseł Zawiślak do prezydenta Zamoyskiego: Niech pan kupi dworzec PKS
O kłopotach zamojskiego PKS i planach sprzedaży dworca pisaliśmy wielokrotnie. Poseł Sławomir Zawiślak z PiS wie, kto powinien obiekt kupić. Uważa, że powinien to zrobic prezydent Marcin Zamoyski.
- (ak)
- 08.04.2011 15:05

Data dodania:
08.04.2011 15:05
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze