Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wypadek w Wolicy: 14-latek wjechał rowerem pod samochód

Chłopczyk ma złamaną nogę, ale jego życiu nic nie zagraża. 14-latek z Wolicy wjechał w czwartek rowerem pod samochód.
Wypadek w Wolicy: 14-latek wjechał rowerem pod samochód
Do wypadku doszło w czwartek ok. godz. 17 (Archiwum)
Do wypadku doszło ok. godz. 17. Nastolatek wyjeżdżał z podwórka na jezdnię. Musiał się zagapić, bo trafił wprost pod koła renaulta. 41-letni kierowca auta był trzeźwy. Mały rowerzysta doznał złamania nogi. Trafił do szpitala.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama