Wypadek w Wolicy: 14-latek wjechał rowerem pod samochód
Chłopczyk ma złamaną nogę, ale jego życiu nic nie zagraża. 14-latek z Wolicy wjechał w czwartek rowerem pod samochód.
- (ak)
- 08.04.2011 10:15

Do wypadku doszło ok. godz. 17. Nastolatek wyjeżdżał z podwórka na jezdnię. Musiał się zagapić, bo trafił wprost pod koła renaulta. 41-letni kierowca auta był trzeźwy.
Mały rowerzysta doznał złamania nogi. Trafił do szpitala.
Data dodania:
08.04.2011 10:15
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze