Reklama
Kierowca BMW pędził z prędkością 220 km/h (wideo)
Ostra jazda zakończyła się dla 36-latka z Poznania 10 punktami karnymi i 500 zł. mandatu. Mężczyzna rozpędził swoje BMW do 221,5 km/h na drodze, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 90 km/h.
- (ak)
- 12.04.2011 09:23
Data dodania:
12.04.2011 09:23
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze