Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Kierowca BMW pędził z prędkością 220 km/h (wideo)

Ostra jazda zakończyła się dla 36-latka z Poznania 10 punktami karnymi i 500 zł. mandatu. Mężczyzna rozpędził swoje BMW do 221,5 km/h na drodze, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 90 km/h.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama