Juwenalia 2011: W weekend Enej, Piersi i T. Love
Koncerty, mini air show i pokaz sztucznych ogni – tak będzie w sobotę i niedzielę na terenach zielonych Politechniki Lubelskiej. Wszystko gratis!
- 20.05.2011 17:41
W sobotę o godz. 16 w ramach Juwenaliów zobaczymy mini air show. Wszyscy miłośnicy podniebnych maszyn będą mogli obejrzeć niezwykły pokaz samolotów. Dwie godziny później rozpoczną się koncerty. Na scenie pojawi się kilka kapel. Usłyszymy zespół Nie Ma Wyjścia. Kapela gra muzykę łączącą punk, reggae i rock.
Na scenie pojawi się również zespół Whisky. Grupa wydała dwa lata temu debiutancką płytę pt. \"Pytają ludzie”. Długo oczekiwany (12 lat!) krążek to mieszanka utworów rockowych, reggae, funky i country. Wystąpi również zespół Alergen. Kapela tworzy bardzo melodyjne rockowe utwory.
Gwiazdą sobotniego wieczoru będzie zespół Kukiz i Piersi. Pierwszymi znanymi utworami kapeli były: \"Jestem Ajron Men”, \"Hej! Panienki posłuchajcie!”, \"Leżę”, \"Mu już są Amerykany”. Potem kapela nagrała słynną \"Marynę”, \"O Hela” oraz \"Będziemy piwo pić”.
Jutro na scenie wystąpią: Wygrany PKS, Panta Koina, Fateborn. Ciekawie zapowiada się koncert zespołu Enej, laureata polskiej edycji programu Must Be The Music \"Tylko Muzyka”. To kapela łącząca rock, folk, jazz i ska. Ich muzyka jest zakorzeniona w tradycjach kultury ukraińskiej.
Na zakończenie wieczoru wystąpi T. Love. Założony w latach 80 zespół stworzył m.in. takie przeboje jak: \"King”, \"IV LO”, \"I Love You”, \"Chłopaki nie płaczą”, \"Ajrisz”, \"Nie nie nie”. Niedzielne koncerty rozpoczną się o godz. 16.
Reklama













Komentarze