Tomaszów Lub.: Złodziej z fasolką po bretońsku i psychotropami
Do 3 lat pozbawienia wolności grozi 22-letniemu mieszkańcowi Tomaszowa Lubelskiego za posiadanie środków psychotropowych. Mężczyzna odpowie również przed sądem za kradzież sklepową.
- 12.07.2011 10:52
Bo od tej ostatniej wszystko się zaczęło. W poniedziałek wieczorem pracownica jednego z tomaszowskich sklepów powiadomiła policję o kradzieży słoika fasolki po bretońskiej oraz chleba. Artykuły warte były prawie 10 złotych. Stróże prawa zatrzymali sprawcę. Młodzieniec był pijany.
– W trakcie przeszukania znaleziono przy nim cztery tabletki klonozepamu – opowiada Ireneusz Stromidło z tomaszowskiej policji.
Ten silny lek psychotropowy zwany potocznie \"klonem” wypisywany jest na receptę. Klonozepam stosowany jest m.in. w leczeniu i zapobieganiu napadom padaczki.
Reklama













Komentarze