Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wypadek na ul. Nadbystrzyckiej. Zderzyły się dwa samochody

Do wypadku doszło przed godz. 19.30 na ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie, tuż przy skrzyżowaniu z ul. Wapienną, koło akademików.
Wypadek na ul. Nadbystrzyckiej. Zderzyły się dwa samochody
Jak informuje oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, zderzyły się tam opel i honda. Na miejsce przyjechała też karetka pogotowia, gdyż jeden z uczestników zdarzenia źle się poczuł.

Z powodu kolizji są duże utrudnienia w ruchu w stronę centrum miasta. Korek zaczyna się jeszcze przed skrzyżowaniem z ul. Zana.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama