Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

17-latek rozbił auto na słupie. Prowadził po alkoholu

Po godz. 6 policjanci zostali wezwani do kolizji drogowej. 17-latek rozbił mitsubishi pajero na słupie trakcji trolejbusowej przy ul. Filaretów w Lublinie. Badanie wykazało, że miał 0,8 promila alkoholu.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama