Al. Spółdzielczości Pracy: Samochód uderzył w słup i się zapalił
Rano doszło do wypadku na al. Spółdzielczości Pracy. Opel uderzył w latarnię i się zapalił.
- 06.02.2015 09:09
Data dodania:
06.02.2015 09:09
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze